Герої АТО

МБК "Миколаїв" здобув першу перемогу в новому сезоні

18.10.2013 11:57

Київ,Миколаїв
У четвер , 17 жовтня, в Миколаєві, у спорткомплексі " Надія " , відбувся Чемпіонат Суперліги з баскетболу , в якому команда МБК "Миколаїв" здобула першу перемогу в новому сезоні.

Про це повідомили на сайті МБК "Миколаїв".

Як йдеться в повідомленні , результати гри - МБК "Миколаїв " - БК "Київ" - 78:65 ( 27:11 , 17:20 , 22:11 , 12:23 ) .

Результативність баскетболістів Миколаєва: Шубарга - 15 очок , Кеджо - 16 , Череповський - 0 , Пейнерс - 11 , Брістол - 14 ( старт) , Сізов - 15 , Онуфрієв - 2 , Галенко - 0 , Козлов - 5 , Кушніров - 0 , Шундель - 0 .

Найрезультативніші у киян : Подолян - 15 очок , Девіс - 11 , Сандул та Хамфрі - по 10.

21/12           18/15

Гості на старті двічі повели в рахунку. Кеджо і Пейнерс відповіли - 5:5. Брістол - двічі - і Кеджо виводили вперед у рахунку вже миколаївців .

Кияни спокійно парирували спроби господарів майданчика піти у відрив.

Київ,МиколаївКиїв,МиколаївКиїв,Миколаїв

Але ось Шубарга спочатку забив з фолом , а потім " обікрав " Коупленда і додав ще один м'яч у відриві . Кшиштоф повторить цей же прийом в кінці періоду . Але до цього часу його партнери Сизов , Брістол і Пейнерс розвинули успіх капітана як у захисті , так і в нападі - 27:11 .

У перші хвилини наступного періоду "вовки " відіграли 8 пунктів поспіль , перш ніж Сизов забив їм перший м'яч у відповідь. Наступний раз господарі поля потрапили в ціль , коли різниця в рахунку скоротилася до чотирьох очок. І знову відзначився Сизов.

Миколаївці вже і в захисті вперлися , і зворотні заміни провели . Але лише на 17-й хвилині Олександра на лінії вогню підтримали Брістол з Кеджо . Так що до великої перерви команда Агріса Галвановскіса знову " скочила на коня" - 44:31 .

На початку другої половини Кеджо і Шубарга продовжили ривок миколаївців , а Онуфрієв завершив його смачним " данком " - плюс 25! Лише після цього кияни почали огризатися - 66:42 .

Спроби миколаївських тренерів заграти резервістів дали перепочинок лідерам команди. А ось розрив у рахунку став помітно танути. Так що точні кидки Кеджо , Пейнерса , Сизова і Козлова дозволили лише утримати двозначне перевага - 78:65 .

Після матчу МБК "Миколаїв " - БК " Київ" відбулася прес -конференція.

Головний тренер МБК "Миколаїв" Агріс Галвановскіс розповів , що основний склад зіграв добре.

- У Миколаєві є молодь , яка повинна грати , майбутнє у неї є , - сказав він.

Переглядів: 1250 Коментарів: 0