Панове журналісти і громадськість, руки геть від Каті Гандзюк
22.07.2016 06:10
![Панове журналісти і громадськість, руки геть від Каті Гандзюк Херсон](/uploads/images/2016-07/d9bc909507516246.jpg)
Нібито Катя на когось з депутатів і членів якогось нікому не потрібного освіти по імені громадська рада що колись сказала. І це що, привід накидатися на бідну дівчинку всім гамузом і так нещадно труїти? Негоже народ простий ображати.
Все одно вся мерія – це звичайний конверт, до того ж "мертві бджолт не гудуть", а з Катею хоч веселіше і веселіше. Так що залиште е' в спокої, вс' одно нічого зробити не зможете – тільки апетит собі зіпсуєте.
Коротше геть від Каті, і все тут!
Володимир МАРУС
В минулий тиждень в херсонських ЗМІ ведеться розгнуздана і некрасива кампанія щодо радника мера Херсона Катерини Гандзюк.
![Панове журналісти і громадськість, руки геть від Каті Гандзюк Херсон](/uploads/images/2016-07/d9bc909507516246.jpg)
Нібито Катя на когось з депутатів і членів якогось нікому не потрібного освіти по імені громадська рада що колись сказала. І це що, привід накидатися на бідну дівчинку всім гамузом і так нещадно труїти? Негоже народ простий ображати.
Все одно вся мерія – це звичайний конверт, до того ж "мертві бджолт не гудуть", а з Катею хоч веселіше і веселіше. Так що залиште е' в спокої, вс' одно нічого зробити не зможете – тільки апетит собі зіпсуєте.
Коротше геть від Каті, і все тут!
Володимир МАРУС
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Херсон
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.