Тренер "Дніпра": Привабливий вийшов матч

05.10.2012 09:46
Поділитися: Євро
Хуанде Рамос (фото: fcdnipro.ua) Наставник задоволений результатом виїзної гри з Аіком і розраховує вийти з групи

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос після важкої перемоги над шведським Аіком зазначив, що у його команди тепер є хороші шанси на вихід в плей-офф-офф.

"Привабливий вийшов матч для уболівальників: вони побачили багато голів, рахунок постійно змінювався. Важко почався цей матч для нас - АІК вийшов вперед. Потім, коли ми зрівняли рахунок, АІК за кілька секунд до перерви знову вийшов вперед. Це був важкий удар для нас, тому що АІК фактично двічі пробив по воротах і забив два м'ячі. Ми ж мали величезну кількість моментів в першому таймі. Потім у другому таймі нам довелося робити ризиковані заміни, щоб змінити хід матчу. Такі заміни іноді не виходять, а іноді приносять позитивні зміни. Сьогодні вони дозволили нам змінити хід матчу і виграти. Таким чином, у нас залишаються можливості, щоб пройти далі", - сказав Рамос, слова якого наводить офіційний сайт "Дніпра".

Тренер також не став оцінювати гру Ніколи Калінича, що упустив у вчорашньому матчі чимало гольових моментів. "Я оцінюю команду в цілому з погляду колективної гри. Калініч старався і зробив все, що міг, аби допомогти команді. Буває, іноді потрапляєш у ворота частіше, іноді - рідше", - зазначив він.

Нагадаємо, матч другого туру групового раунду Ліги Європи АІК - "Дніпро" завершився вчора перемогою українського клубу з рахунком 2:3. Другий представник України в цьому турнірі харківський "Металіст" вчора також здобув перемогу, обігравши вдома віденський "Рапід" з рахунком 2:0.