Герої АТО

"Будівельник" обіграв вдома МБК " Миколаїв"

04.04.2014 10:23

Миколаїв
Вчора столичний "Будівельник " на домашньому паркеті обіграв МБК " Миколаїв" - 94:81 ( 21:20 , 27:15 , 30:26 , 16:20 ) .

Про це повідомляє прес -служба МБК .

Результативність баскетболістів Миколаєва: Кларк - 11 очок , Пейнерс - 17 , Юревічус - 5 , Кеджо - 5 , Кушніров - 8 (старт ) , Сизов - 11 , Онуфрієв - 3 , Череповський - 14 , Шундель - 4 , Цикалюк - 3 .

Чинний чемпіон почав матч в повній відповідності зі своїм статусом. Однак Пейнерс за підтримки Кларка , Кушнірова і Сизова організували непогане контрнаступ - 21:20 .

Наступну чверть миколаївці стартували "української " п'ятіркою. Серія влучань з-за дуги від Сизова , Онуфрієва і Череповського дозволила гостям навіть недовго повести в рахунку . У відповідь " гладіатори" повели такий інтенсивний обстріл корзини суперників , що до великої перерви довели свою перевагу до двозначних значень - 48:35 .

Другу половину команди розпочали з відкритого баскетболу. Миколаївцям по ходу вдавалося скоротити відставання в рахунку , але в кінцівці господарі майданчика добилися вирішальної переваги - 78:61 .

У заключному періоді гості знову перехопили ініціативу. Причому тон в атаці задавали Череповський і Шундель . Десятихвилинку миколаївці таки виграли , підсолодивши собі останні миті регулярного чемпіонату - 94:81 .

Команда Агріса Галвановскіса зайняла в підсумку сьоме місце в регулярному чемпіонаті Суперліги , вигравши половину матчів. У серії плей- офф МБК " Миколаїв" зустрічається з київським " Будівельником" .

Переглядів: 1012 Коментарів: 0