Герої АТО

Миколаївські баскетболісти на виїзді здолали "Дніпро -Азот"

20.02.2014 16:56

Миколаїв

Вчора, 19 лютого, в рамках Чемпіонату Суперліги " Дніпро -Азот" ( Дніпродзержинськ) на домашньому майданчику поступився МБК " Миколаїв" - 67:71 ( 14:19 , 16:14 , 18 : 20 ??, 19:18 ) .

Про це повідомили в прес -службі МБК "Миколаїв".

Результативність баскетболістів Миколаєва: Шубарга - 13 очок , Пейнерс - 7 , Юревічус - 17 , Кушніров - 6 , Кеджо - 12 (старт ) , Кларк - 14 , Сизов - 2 , Цикалюк - 0 .

Якщо врахувати місце дніпродзержинців у турнірній таблиці , то миколаївці приїхали до них в ранзі фаворитів. А от успіхи "Дніпро - Азоту" в розіграші кубка України говорять про непростий характер суперників. Вдобавок у складі МБК "Миколаїв " були відсутні Брістол , Онуфрієв і Череповський , а повернувся в стрій Сизов поки грає в захисній масці , так що колишніх кондицій ще не знайшов .

Перший натиск господарів майданчика відбили Пейнерс , Юревічус і Кушніров . А кінцівку періоду забезпечив результативною серією Кеджо - 14:19 .

Хиткість здобутої переваги була протягом кількох хвилин підтверджена дніпродзержинцями , які видали ривок на 10:0. Юревічус і Шубарга швиденько відновили статус- кво. Правда , розвинути успіх суперники не дозволили - 30:33 . Після великої перерви миколаївці наполегливо нарощували свою перевагу. Після успішних атак Шубаргі і Кларка просвіт в рахунку вже наближався до двозначних значень. Однак у кінцівці третього періоду "Дніпро -Азот" підтягнувся - 48:53 .

На початку фінішній прямій важливий м'яч для себе і для команди забив Сизов. Кларк і Юревічус з Шубаргой до останньої хвилини успішно відбивали контрнаступ господарів майданчика . І все-таки свій шанс дніпродзержинці мали. Однак точні кидки Кларка з лінії штрафних незадовго до фінальної сирени позбавили їх навіть теоретичної можливості врятувати матч - 67:71 .

Переглядів: 829 Коментарів: 0