Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Кубок України : одесити обіграли гостей у себе вдома

21.11.2013 17:40

Третій домашній матч групового етапу Кубка України " ОДЕСА " зуміла виграти , проявивши характер і змусивши всіх похвилюватися в самій кінцівці .

В останніх іграх одесити привчили своїх уболівальників до ударної началу. Але цього разу гості зуміли здивувати підопічних Олега Юшкіна . Героєм перших хвилин став центровий " Мавп" Джейсон Вошбарн , який без промаху атакував кільце з будь-яких дистанцій. З ним не могли впоратися ні Андрейс Шеляков , ні Станіслав Балашов. " ОДЕСА " ніяк не могла знайти протиотрути активній грі суперника. Як результат перша чверть залишилася за черкассчанамі - 14:23 .

По ходу другої десятихвилинки ведені Муром і Тіммерманісом гості і зовсім відірвалися в рахунку на 15 пунктів. Здавалося , що команда Миколи Неухацкого повністю контролює хід матчу. Але все ж Юшкін зумів внести потрібні корективи в гру. Переломним моментом стали два поспіль триочкових від Агафонова , які допомогли " Акулам " суттєво скоротити різницю в рахунку. Після цього господарі заграли впевнено і зуміли рахунок зрівняти . Але все ж на велику перерву "Мавпи " пішли з невеликою перевагою - 36:38 .

Традиційно ключова третя десятихвилинка пройшла вже в іншому ключі . Тепер гру вели вже одесити. Гостей спантеличила зонний захист , запропонована Олегом Юшкін . Як зазначив після матчу Микола Неухацкій , до такого розвитку подій черкассчане виявилися не готові. Розігралися Агафонов , Еверетт і Деніелс дозволили " ОДЕСІ " поступово наростити свою перевагу. Хоча передбачити переможця матчу і після півгодини гри було непросто - 57:54 .

А от у заключній чверті господарі вийшли вперед вже на 10 балів і контролювали хід поєдинку аж до заключних хвилин. Але у вже , здавалося , патової ситуації черкассчане продовжили боротися. Два поспіль важких триочкових попадання від Тіммерманіса і ще одне від Сміта повернули поєдинку інтригу і нерв ! Також недоречно виявився неспортивний фол , отриманий Денисом Носковим , хоча , звичайно , в планах нашого гравця був тактичний фол з метою потягнути час . " Мавпи" , в свою чергу , теж змушені були вдаватися до тактичних фолам . Але одесити були холоднокровні . Як підсумок - 80:76 .

Важка перемога " Акул " , які продовжують в Кубку йти без поразок. Ну , а вже в неділю " ОДЕСА " і " Мавпи" знову зійдуться на паркеті СК " Краян" - тільки тепер у рамках Суперліги . Які сюрпризи підготує уболівальникам цей матч? Дізнаємося вже зовсім скоро!

Переглядів: 1009 Коментарів: 0