Пароль:

Реєстрація     Забув пароль

Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Великий успіх : Україна у важкій боротьбі обіграла Туреччину на чемпіонаті світу з баскетболу

02.09.2014 15:15

Збірну України після поразки в грі проти Фінляндії не потрібно було налаштовувати на наступного суперника - все усвідомлювали , що матч буде серйозний .

Початок виявився за суперниками - українці непогано виглядали в боротьбі під щитами , але періодично порушували правила при кидках , а суперник реалізовував штрафні . Проте останнє слово в першій чверті залишилося за нашими хлопцями - Мішула спочатку закинув двухочковий , а потім з сиреною зрівняв рахунок попаданням через трехочковой лінії , 13:13

Друга чверть знов не подарувала нам результативний баскетбол - обидві команди досить багато помилялися в атаці , а на останній хвилині знову Україна змогла двічі поспіль забити і пішла на перерву за все з одним очком відставання .

У третій чверті нашим хлопцям знову вдалося стримати атаки Туреччині - суперник не зміг закинути більше 13 очок. А ось підопічним Фрателло допомогли 4 точних триочкових попадання , на які вже опонент відповів двома кидками на останній хвилині . За підсумками цього відрізка Україна вийшла вперед на два очки.

Багато що в цій грі зважилося на початку заключної чверті . Три очки від Кравцова і кидок Мішули подарував Україні невелику перевагу . Туреччина змогла підійти максимум на один бал , але в цей момент Пустозвонов скоїв попадання, і далі наші хлопці тримали суперника на відстані. Хороші атаки в кінцівці гри привели до того , що Україна виграв другий матч з трьох на чемпіонаті світу !

Україна - Туреччина 64:58 ( 13:13 , 12:13 , 16:13 , 23:19 )

Україна : Джетер ( 10 + 6 передач + 5 втрат) , Забірченко ( 3 ) , Липовий ( 7 ) , Корнієнко ( 0 + 6 підбирань ) , Натяжко ( 4 ) - старт ; Мішула ( 19 ) , Зайцев ( 12 + 5 підбирань ) , Кравцов ( 5 + 7 підборів ) , Пустозвонов ( 4 + 5 підборів ) , Михайлюк ( 0 ) .

Завтра відбудеться гра з Новою Зеландією .

Туреччина
Поточне турнірне становище Ця ж новина на Спорт bigmir ) net : За матеріалами : СПОРТ bigmir ) net

Переглядів: 885 Коментарів: 0