Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Одесити розправилися з небезпечним суперником

21.04.2014 05:47

Одеський "Чорноморець" перемагає дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 1:0. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Як передає Репортер, в Одесу дніпропетровці прибутку після шести перемог поспіль. Правда, без такого важливого гравця атаки, як форвард збірної України Роман Зозуля - через травми він залишився вдома. У "Чорноморця" єдиною втратою був захисник Петро Ковальчук , віддалений у попередній грі.

Після бурхливого початку гра трохи заспокоїлася і хвилин 20 проходила без яскравих моментів. Але на 34-й хвилині відбувся невеликий вибух. Одесити провели швидку контратаку, знову Де Матос втік по правому флангу, зробив відмінний простріл у штрафний, захисники "Дніпра" пролетіли повз м'яч, а Окріашвілі спокійно відправив його в кут.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Хороші моменти були у гостей, коли Матеус пробив зі штрафного поруч з лівим кутом або Калініч вдарив головою з лінії воротарської, але виручив Безотосний. У відповідь Окріашвілі втік один на один, бив, здавалося, напевно, але влучив у ліву стійку. Після кутового Де Матос був необачно залишений на самоті, але з його ударом впорався Бойко. Потім знову рвався по центру Окріашвілі , але обіграти у штрафному кількох захисників не зумів.

"Я захоплений хлопцями, їх тактичними діями, особливо в обороні і при переходах від фази до фази гри. Тактично ми зіграли дуже сильно, додали багато нюансиков, які були обов'язково потрібні для нейтралізації сильних сторін "Дніпра". Не скажу, що вдалося все, але в цілому ми відповідали нашої домовленості, був один шанс здобути очки з "Дніпром" - грати в футбол. Не навідліг. Нам багато в чому це вдалося. Звичайно, "Дніпро" укомплектований дуже сильними гравцями, швидкісними, підготовленими індивідуально, і з цим нелегко справлятися", - зазначив тренер "моряків" Роман Григорчук .

В тему: Одесити капітулювали в Луганську

Переглядів: 894 Коментарів: 0