Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

"Чорноморець" втрачає перемогу в Ужгороді

11.05.2014 17:57

На третій доданій хвилині "Говерла" зуміла зрівняти рахунок у матчі з одеським "Чорноморцем" . На щастя , на положенні "моряків" у турнірній таблиці це не позначилося .

Дуже прикро для "Чорноморця" завершилася гра 29 -го туру з ужгородською "Говерлою" , передає Репортер . Протягом більшої частини матчу, що проходив без глядачів , гра складалася на користь гостей з півдня. Вже на 24 -й хвилині грамотні дії Окріашвілі и Де Матоса дозволили Антонову відкрити рахунок в матчі - 1:0.

В тему: Григорчук вважає , що футболісти одеського " Чорноморця" наїлися

В цілому " Чорноморець" , який грав без двох основних центральних захисників ( Тейку и Кутас ) , виглядав дуже солідно і контролював хід матчу. Все йшло повноцінної перемоги одеситів , однак неузгодженість захисників і явна помилка воротаря дозволили Шарпару головою зрівняти рахунок - 1:1. Йшла дев'яносто третього хвилина матчу . Остання.

Втім , втрата двох очок не позначилася на турнірному становищі "Чорноморця". Найближчий переслідувач , "Зоря" , свій матч програла і відстає на три пункти. Донецький "Металург" виграв , але наздогнати "моряків" не зумів. Тепер для того , щоб зберегти п'яте місце , одеситам достатньо виграти в 30 -му турі у "Карпат" . А за певних розкладів нас влаштує нічия і навіть поразка .

Переглядів: 998 Коментарів: 0