Герої АТО

Ліга Європи: "Арсенал" перемагає, "Металург" рятує нічию

03.08.2012 09:41
Євро,Київ
03.08.2012 09:41 Кияни будинку легко розібралися з суперником зі Словенії, а "Металург" ледь не програв у Норвегії

Київський "Арсенал" і донецький "Металург" вчора зіграли перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2012/2013. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Арсенал" - "Мура" 3:0

Українці володіли ініціативою впродовж всієї гри і домоглися закономірною перемоги, яка практично гарантує їм вихід в раунд плей-офф-офф. Вже на шостій хвилині "канонірам" вдався швидкий гол - після навісу в штрафну румунський форвард Іонуц Мазілу головою відправив м'яч у сітку. На кінець години ще одна атака по правому флангу увінчалася результативним прострілом на Олександра Ковпака. За кілька хвилин до фінального свистка бельгійський захисник киян Ерік Матуку провів третій м'яч. Тепер "Арсенал" буде готуватися до поїздки в Словенію без особливих хвилювань.

"Тромсе" - "Металург" Д. 1:1

Пішовши від поразки за дві хвилини до кінця основного часу, команда Володимира Пятенко стала фаворитом пари. Рівність сил спочатку порушив Зденек Ондрашек, який забив гол перед відходом на перерву. Захисники "Металурга" проґавили його вихід один на один з Олександром Бандурою. У другому таймі донеччани не створили великої кількості моментів, однак награли на гол завдяки індивідуальній майстерності Джорджа Лазіча. Зробивши перехоплення в центрі поля, він наблизився до штрафній господарів і пробив метрів з 22-х. М'яч рикошетом від ноги Фредріка Бьорка залетів точно в кут воріт Маркуса Сальмана.

ігри у Відповідь відбудуться через тиждень.

Переглядів: 1026 Коментарів: 0