Герої АТО

"Металіст" виграв групу Ліги Європи

23.11.2012 08:22
Поділитися: Євро,Харків

Харківський "Металіст" з рахунком 2:0 обіграв удома леверкузенський "Байєр" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи-2012/2013 і достроково забезпечив собі перше місце в групі.

Перший тайм команди провели в спокійному темпі і лише перед самою перервою створили кілька небезпечних моментів. Спершу Фернандес сильно пробив під поперечину, і Горяїнову насилу вдалося перевести м'яч в каркас воріт, після чого Вильягра вибив на кутовий. Харків'яни відповіли небезпечним ударом Шавьера з декількох метрів, але воротар "Байєра" в ефектному стрибку відвів загрозу від своїх воріт.

"Металіст" повів у рахунку на початку другого тайму. Кристальдо після відмінного пасу з глибини від Торсильери реалізував вихід один на один, відкривши рахунок у матчі і забив перший гол "Металіста" в історії протистояння з леверкузенцами.

Після забитого м'яча "Металіст" віддав ініціативу "Байєру" і став діяти в улюбленій манері - на контратаках. Харків'яни досить упевнено оборонялися, а за п'ять хвилин до кінця гри забили другий м'яч - відзначився Клейтон.

незалежно від результату матчів завершального туру, "Металіст" гарантує собі підсумкове перше місце в групі.

Металіст - Байєр 2:0