Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Одеський "Чорноморець" перемагає "ПСВ"

13.12.2013 10:45

В Голландії одеські футболісти здобувають вольову перемогу у місцевого клубу "ПСВ" з рахунком 0:1. Цей результат приніс нашим гравцям путівку в плей-офф Ліги Європи. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Перший тайм загалом пройшов під диктовку господарів поля. Гострих моментів наші футболісти створювали менше, так, і чого гріха таїти, в центрі поля голландці грали агресивніше. УЄФА відзначає блискучу гру нашого воротаря Безотосного, який відбив кілька "забійних" м'ячів. На 32-й хвилині зустрічі "Чорноморець" міг вийти вперед. Воротар і захисники невдало зіграли у штрафному майданчику проти Джедже, м'яч відлетів до Гаю, але Олексій замість удару по воротах вирішив робити м'який навіс на партнера, але і це рішення не було виконане, як слід.

Пресинг на одеситів після перерви посилився, здавалося, гол у ворота "моряків" - лише справа часу. Однак сталося все з точністю до навпаки. Рієра навісив на Джедже (до цього в атаці взяли активну участь Антонов і Гай) і Франк у своєму фірмовому чудовому стрибку пробив головою трохи не від лінії штрафного. М'яч елегантно перелетів через воротаря точно в лівий верхній кут.

Нерв матчу проявився на 86-й хвилині. За неспортивну поведінку видалили одесита Рієру, який сутичкою відреагував на грубу гру голландського футболіста. На 90-й хвилині Тойвонен змусив схопитися за голову більшість голландських уболівальників, йому, здавалося, ніхто не заважав замкнути дальню штангу, але з кількох метрів Ола пробив мимо. Вже в компенсований час не менш небезпечно увірвався в штрафну Депа, але Бобко добре зіграв у підкаті, а Безотосний накрив м'яч.

"Цей єдиний гол головою з 16 метрів - це не повинно було статися. А ми створили дуже багато моментів і не змогли їх реалізувати. Голландський футбол - це володіння м'ячем, постійні атаки, ми від нього не відходили, так грали і в цьому матчі ", - зазначив на післяматчевій прес-конференції головний тренер "ПСВ" Філіп Коку.

В тему: Наслідки програшу "Чорноморця" в Одесі ВІДЕО