Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії
Вчора, 15 листопада, у Палаці творчості учнів 52 найобдарованіших представника миколаївської молоді з рук секретаря міської ради Юрія Гранатурова отримали стипендії. Ще 32 студенти були відзначені подячними листами міського голови.
Про це повідомили в прес-службі Миколаївської міської ради.
Звертаючись до лауреатів, Юрій Гранатуров сказав, що це нагорода за творчість, за посидючість, нагорода за важкий навчальний працю.
-Щоб у Тетянин день вам не доводилося користуватися шпаргалками, щоб у вас завжди була свіжа пам'ять, гострий розум, і щоб до вас були прихильні, як ви кажете, ваші "преподи", - звернувся до студентів секретар міськради.
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/2be059c19a7aa28a.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/47907aba47fd8b51.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/72bdc49c4e6f3c6f.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/47fdf8c1b8da93f9.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/0fbf2eee6c58f4a1.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/d06fc4425aacd8ac.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/0761e8dda9a88d41.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/e06f30bb15400884.jpg)
![Гранатуров вручив миколаївським студентам стипендії Миколаїв](/uploads/images/2013-11/106dc0ec3efea3de.jpg)
Розмір заохочувального призу в цьому році склав 1000 гривень для студентів профтехучилищ, 1500 гривень - для студентів внз І-ІІ рівня акредитації, 2000 гривень - для студентів внз ІІІ-VI рівня акредитації.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.