Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві
Сьогодні, 22 травня , у сесійній залі Миколаївської міської ради 31 переможець четвертого етапу Всеукраїнських олімпіад та 14 переможців третього етапу Всеукраїнського конкурсу -захисту наукових робіт Малої Академії наук отримали одноразові стипендії міського голови.
вшановували школярів перший заступник мера Юрій Андрієнко , хоча очікувалося , що нагороди вручить секретар міськради Юрій Гранатуров , - передає кореспондент НікВесті .
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/410c1bfe31e9dc1c.jpg)
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/f8737fae68b878ff.jpg)
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/58d2a4fae7aff87b.jpg)
За перші місця в олімпіадах учні отримали по 350 гривень , за друге - 250 гривень і 200 гривень за третє місця.
Всього миколаївські учні в олімпіадах завоювали 5 перших місць , 12 других і 28 третіх місць .
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/ff6bb3d2b0865094.jpg)
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/492801c8e3b59e89.jpg)
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/95efefecc319f7df.jpg)
Юрій Андрієнко , вітаючи стипендіатів , зазначив непросту ситуацію в країні , побажавши їм "мирного неба над головою, щоб 1 вересня прийшли в школи здорові і благополучні " .
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/fc21b4cb7e1e5c6a.jpg)
![Школярам вручили стипендії мера в Миколаєві Миколаїв](/uploads/images/2014-05/d9ddc9eb9538a42c.jpg)
Додамо , що стипендію міського голови заснували в 2008 році. За 6 років нагородили 193 школяра .
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.