Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Українці поповнили скарбничку збірної трьома медалями

12.08.2012 10:05

П'яту золоту медаль на Олімпійських іграх у Лондоні приніс Україні боксер Олександр Усик у ваговій категорії до 91 кг.

У фіналі він переміг італійця Клементе Руссо з рахунком 14:11.

Крім того, український боксер Денис Беринчик приніс збірній четверту срібну медаль на Олімпійських іграх.

У ваговій категорії до 64 кг він програв у фіналі в суботу кубинцеві Рониэлю Іглесіасу Сотолонго з рахунком 15:22.

Метання списа Олександр П'ятниця також поповнили скарбничку збірної срібною медаллю.

У фіналі змагань в суботу він метнув спис на 84,51 метра, програвши лише представнику Тринідаду і Тобаго Кешону Уолкотту (84,58 м), який завоював золото. Бронза у фіна Антті Руусканена (84,12 м).

Таким чином, в активі України 5 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей. Україна піднімається на 14-е місце в загальнокомандному заліку.