Герої АТО

Українські боксери - найсильніші на Олімпіаді-2012

13.08.2012 08:09
Спецпроект Олімпіада-2012 Кличко
Василь Ломаченко двічі виграв Олімпіаду (Fotobank / Getty Images) 13.08.2012 08:09 Наші спортсмени виграли п'ять медалей, з яких дві золоті, одна срібна і дві бронзові

Збірна України з боксу стала найсильнішою на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні . Наші боксери виграли дві золоті, одну срібну і дві бронзові нагороди.

Олімпійськими чемпіонами стали Олександр Усик (категорія 91 кг) і Василь Ломаченко (60 кг), що став першим дворазовим олімпійським чемпіоном з боксу в історії України. Та й взагалі, до Усика і Ломаченко серед українців золото в боксі вигравав тільки Володимир Кличко на Олімпіаді-1996 в Атланті.

Срібну нагороду Олімпіади-2012 завоював мабуть самий видовищний з наших боксерів Денис Берінчик (64 кг). Бронзовими призерами стали Тарас Шелестюк (69 кг) та Олександр Гвоздик (81 кг). Останній теж мав бути у фіналі, але мабуть судді вирішили, що у вирішальних поєдинках українців вже достатньо, і протягли туди казахського боксера, який, до речі, програв золоту медаль росіянину.

На жаль, без медалі залишився Євген Хитров, який двічі відправляв у нокдаун британця Ентоні Огого, але судді порахували цього недостатнім для перемоги в чвертьфіналі, і віддали перевагу британцеві, який у результаті виграв бронзу домашньої Олімпіади.

речі, саме британські боксери показали другий результат на Олімпіаді, вигравши два золота, срібло і бронзу. Правда, якщо брати загальний залік чоловічого і жіночого боксу, то Британія нас обійшла, адже у них є ще одне золото жіночого турніру, тоді як у нас не було спортсменок в цьому виді спорту.

Переглядів: 1369 Коментарів: 0