Українець виграв міжнародний конкурс з китайської мови
Українець Кирило Чуйко з Маріуполя виграв міжнародний конкурс з китайської мови.
Щорічний конкурс Китайський міст проходив у 12 разів. Україну представляв Кирило Чуйко, який у підсумку посів перше місце. Як розповіла мати маріупольця, Світлана Чуйко, її синові запропонували оплачене навчання в магістратурі будь-якого китайського університету тривалістю до трьох років, оплату харчування, проживання та трансфер на період навчання.Переможець також отримав почесний титул посла китайської мови в Україні.
Зараз Чуйко знаходиться в Україні, відпочиває і вибирає китайський вуз, в якому збирається вчитися.
![Українець виграв міжнародний конкурс з китайської мови Київ,Китай](/uploads/images/2013-08/3a88991e2efc27eb.jpg)
Фото надано Кирилом Чуйко
Кирило Чуйко з відзнакою закінчив Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю Китайська і англійська переклад. Крім того, в минулому році він півроку навчався мови в Пекіні.
За підсумками всеукраїнського конкурсу 21-річний маріуполець став кращим знанням китайської мови в країні і був делегований на всесвітній етап.
Вже в Пекіні на відбірковому турі він зміг проявити себе не тільки як перекладач, але й як співак - на творчому етапі Чуйко заспівав пісню китайською мовою. Крім того, він увійшов в трійку кращих учасників, набравши 94 зі 100 балів у письмовому завданні. Всього ж у цьому етапі конкурсу брало 180 чоловік з різних країн світу.
![Українець виграв міжнародний конкурс з китайської мови Київ,Китай](/uploads/images/2013-08/d31f9f171593927d.jpg)
Фото надано Кирилом Чуйко
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Київ, Китай
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.