Євро-2012. Швеція - Англія: вирішальний удар п'ятою

16.06.2012 01:52

У Києві суперники збірної України по групі зіграли веселенький матч.

Швеція - Англія - ??2:3

Голи: 0:1 Керролл, 23, 1:1 Джонсон (автогол), 49, 2:1 Мелльберг, 59, 2:2 Уолкотт, 64, 2:3 Уелбек, 78.

Щоб телеглядачі встигли подивитися початок цього поєдинку, його затримали на 15 хвилин. З перших же миттєвостей родоначальники футболу впевнено облаштувалися на шведській половині поля. На 8-й хвилині Ісакссон перший раз врятував "жовто-блакитних", в стрибку відбивши удар Паркера. Через сім хвилин Уелбек показав себе несправжнім британцем - головою з 10 метрів від воріт він пробив мимо.

А ось форвард "Ліверпуля" Енді Керролл в середині тайму зіграв головою по-англійськи - після дальнього пасу Стівена Джеррарда чарівно пробив. Добившись свого, збірна Роя Ходжсона заспокоїлася і віддала ініціативу супернику. Шведи старалися, але без особливого успіху. Лише раз Ібрагімович незграбно пробив здалеку, розім'явши голкіпера Джо Харта.

В останні хвилини першого тайму, як і личить класній команді, британці активізувалися і провели кілька атак, які завершили неточними ударами.

Євро,Франція,Швеція

... І заслужив оплески Уейна Руні, який через дискваліфікацію пропустив останній матч. І готовий вийти 19 червня на поле "Донбас Арени".

А після перерви підопічні Еріка Хамра жваво взялися за справу. Спочатку Ібрагімович виконав штрафний, м'яч заметушився між гравцями, поки захисник Глен Джонсон не знайшов йому "гідне застосування" за лінією власних воріт Харта. А рівно через десять хвилин вже захисник суперника Олаф Мелльберг головою вколотив і другий гол.

Але шведи раділи всього п'ять хвилин - Тео Уолкотт здалеку перекинув м'яч через безліч футболістів, у тому числі і через голову Ісакссона. На 77-й хвилині Ібрагімович нагадав про себе - потужно пробив, і Харт чудовим сейвом відбив цей "постріл". А вже в наступній атаці англійці вийшли вперед, причому Денні Велбек забив п'ятою.

Перед останнім туром у групі D лідирують Франція і Англія (по 4 очки), за ними з 3 очками слід України. У Швеції - 0.