Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Україна завоювала першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики

14.08.2014 09:35

21 - річна українська легкоатлетка Людмила Оляновская завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в Цюріху в спортивній ходьбі на 20 км .

Читай також : Україна на ЧЄ з легкої атлетики : Зламаний бар'єр і три заявки на золото

Оляновская на фінішну пряму вийшла на третій позиції , але зуміла здійснити потужний ривок , який лише на секунду дозволив їй перегнати чешку Анежка Драхотову , відсунувши її на третє місце.

Відзначимо , що Людмила Оляновская перетнула фінішну лінію з національним прапором на другій позиції з результатом 1 : 28 : 0 . Першою стала росіянка Олена Алембекова - 1:27:56 .

Євро

Оляновской трохи не вистачило , що встановити новий рекорд України ( 1 : 27.27 ) , який їй підкорився в цьому сезоні.

Таким чином , збірна України завоювала першу нагороду на чемпіонаті Європи в Цюріху. Нагадаємо , у чоловіків в ходьбі на 20 км наш Руслан Дмитренко фінішував на четвертій позиції .

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net : За матеріалами : СПОРТ bigmir ) net

Переглядів: 1005 Коментарів: 0