Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна
Глава Миколаївської обласної ради Ігор Дятлов ініціював загальноміський турнір з футболу серед 9-11 класів , присвячений пам'яті активного футбольного вболівальника , екс -секретаря міської ради Володимира Коренюгіна .
Про це повідомили у прес -службі Миколаївської обласної ради .
Початковий етап турніру проходить на рівні чотирьох районів міста. Вже визначені переможці Ленінського та Заводського районів. Фінальні матчі цих двох районів пройшли на стадіоні " Юність". Тут зібралося близько 500 гравців , яких прийшли підтримати шкільні групи підтримки . У фінал вийшли школи № 50 і 42 Ленінського району та № 39 і 25 Заводського району.
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/d193297de6f0dcb3.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/bb218f1d6562ebb0.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/1ef75d311e3932c8.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/7bad582ec269d1b9.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/40708ae63c17df3a.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/8997efbb737db208.jpg)
Підтримати юних спортсменів на стадіон прийшов голова обласної ради Ігор Дятлов , голова адміністрації Заводського району Олександр Женжеруха , в.о. голови адміністрації Ленінського району Ігор Волков. Кожному футболісту , вчителям фізкультури і директорам 20 представлених шкіл вони вручили грамоти та подяки обласної ради.
- Нехай наші хлопці з'ясовують свої стосунки по-чоловічому , на футбольному полі , нехай показують свою майстерність , нехай вдосконалюють свою майстерність. А найголовніше - у таких іграх , в таких чемпіонатах у них зав'язуються справжні дружні відносини , спортивні стосунки. Сьогодні це діти , а завтра вони стануть спортсменами , за яких буде хворіти , я впевнений , не тільки місто Миколаїв , - пояснив ідею турніру Ігор Дятлов .
Голова облради сказав , що зробить все для того , щоб такі турніри в Миколаєві стали традиційними , і пообіцяв переможцю , який буде визначений в найближчі дні , поїздку на головний стадіон країни.
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/265d847bb11e86ce.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/1078287f496e6c30.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/bcec5e0844bff8d7.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/69f97cff94449f2c.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/27130f6bda0f206a.jpg)
![Дятлов організував футбольний турнір , присвячений пам'яті Коренюгіна Миколаїв](/uploads/images/2013-10/5aba5e577b61b167.jpg)
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.