Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

МФК "Миколаїв" не зміг обіграти краматорський "Авангард"

12.08.2013 10:02

Вчора, 11 липня, на Центральному стадіоні Миколаєва в матчі п'ятого туру чемпіонату України в першій лізі МФК "Миколаїв" приймали на своєму полі краматорський "Авангард". Матч закінчився нульовою нічиєю.

Про це повідомили на сайті Миколаївський футбол .

МФК "Миколаїв" - "Авангард" (Краматорськ) - 0:0
МФК "Миколаїв"
: Товт, Буличов, Найко, Луценко (к), Джгереная, Чучман (70, Владов ), Чорний (79, Попов), Голенков (64, Ковальов), Бринько, Каблаш (46, Ординський), Сергійчук.
"Авангард" : Жданков, Киселівський (78, Кравченко), Резніков, Печонкін (72, Тищенко), Візавер (к), М. Ковальов, Сангаре, Швець, Швидкий, Поднебенной, Якименко (69, Штогрин).
Попередження : Луценко, Бринько, Чорній, Сергійчук - Сангаре, Поднебенной, Резніков, Печонкін.
Видалення : Бринько (44, друга жовта картка).

Як йдеться в повідомленні видання, свій відбиток на матч наклала спекотна погода - в тіні температура повітря піднялася до +34. Стартові хвилини зустрічі пройшли без гольових моментів, зате з кількома грубими фолами - гості двічі встигли порушити правила. Миколаївці більше володіли м'ячем, але завершити атаки результативно у них не виходило, серйозних загроз воротам Жданкова не виникло.

На початку другого тайму гості створили свій перший гольовий епізод в матчі: Резніков вистрілив з 35 метрів і Товт витягнув м'яч з-під хрестовини. Миколаївці відповіли на це двома невдалими забігами Сергійчука і слабким ударом Чорнія. Незабаром півзахисник миколаївської команди зі штрафного міг реабілітуватися, але голкіпер гостей виніс м'яч на «корабелів», які не змогли добити сферу у сітку.

Останні хвилини поєдинку пройшли у безкомпромісній боротьбі, втім, гравці більше фолили один на одному, ніж створювали гольові моменти. Миколаївській команді не вистачало концентрації, щоб завершити атаку забитим м'ячем. Гості під завісу зустрічі виглядали цікавіше.

0:0 - такий підсумковий результат матчу, який можна вважати цілком закономірним. "Миколаїв" скоріше добув нічию, ніж втратив два очки.

Переглядів: 1136 Коментарів: 0