Герої АТО

Блохін: "Динамо" могло перемогти з ще кращим рахунком

04.10.2012 01:04
Поділитися: Київ
Олег Блохін Кияни практично не давали хорватам створювати небезпечні моменти, зазначає Олег Блохін

Київське "Динамо" могло одержати ще більш впевнену перемогу над "Динамо" (Загреб), вважає головний тренер киян Олег Блохін .

У той же час Блохін поскаржився на те, що після гарного початку гри і швидкого гола його футболісти кілька злякалися такого сприятливого розвитку подій і тієї гри, яку показували в перші 20 хвилин. Внаслідок цього, за його словами, команда віддала супернику ініціативу в центрі поля.

Він вказав на те, що в другому таймі "Динамо" перебудувало свою гру з урахуванням поточного результату. При цьому Блохін зазначив, що йому не сподобалися деякі моменти в грі своїх підопічних.

У свою чергу, головний тренер "Динамо" Загреб Анте Чачіч зазначив, що його команда грала з дуже сильним суперником, який переміг абсолютно заслужено. За його словами, київський клуб особливо сильно виглядав у першому таймі, а також йому надав сил швидкий гол.

Крім того, Чачіч визнав, що чемпіон Хорватії за своїм потенціалом є найбільш слабкою командою в своїй групі і має у своєму складі велику кількість молодих гравців.

Нагадаємо, київське "Динамо" з рахунком 2:0 обіграло загребське "Динамо" в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонов-2012/2013.

Переглядів: 1234 Коментарів: 0