Під будівлею суду в Миколаєві пройшла акція в підтримку студентів, засуджених за розбій
Під будівлею Апеляційного суду Миколаївської області пройшла акція на підтримку миколаївських студентів Олексія Ложенко і Владислава Кабаненко.
Про це повідомили в виданні "Преступности.НЕТ".
Як відомо, 2 серпня поточного року Центральний районний суд Миколаєва засудив студентів Олексія Ложенко і Владислава Кабаненко, які заявили про тортури в міліції, до 7 і 4 років позбавлення волі відповідно.
Після цього студенти подали апеляцію на вирок суду першої інстанції.
Так, біля входу до будівлі суду зібралося близько 30 осіб - представників політичних партій "Демократичний Альянс" та "Свобода". Акція протесту пройшла без гучних промов. Пікетувальники стояли мовчки, тримаючи в руках плакати "Хлопці хочуть жити", "Прокурор, не фабрикуй", "Стоп свавіллю!", "Бандити в погонах?", "Прокурор, май совість". Помітингувавши деякий час, активісти зайшли в будівлю суду, де проходить слухання по справі Ложенко-Кабаненко.
![Під будівлею суду в Миколаєві пройшла акція в підтримку студентів, засуджених за розбій Миколаїв](/uploads/images/2013-10/402cfafa8e43be41.jpg)
![Під будівлею суду в Миколаєві пройшла акція в підтримку студентів, засуджених за розбій Миколаїв](/uploads/images/2013-10/3a84198ff65b3e70.jpg)
![Під будівлею суду в Миколаєві пройшла акція в підтримку студентів, засуджених за розбій Миколаїв](/uploads/images/2013-10/9c6c7ca5d9b1292a.jpg)
Колегія суддів оголосила перерву у засіданні до понеділка, 28 жовтня.
Як відомо, сторона обвинувачення під час розгляду справи студентів в суді першої інстанції вимагала призначити підозрюваним по 7 років тюрми з конфіскацією майна. У той же час саме за постановою прокуратури ці двоє хлопців були випущені з ІТТ на третій день після затримання, хоча вони зізналися у 13 епізодах злочину.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.