На Намиві демонтували одну незаконну " будку "
05.09.2013 12:16
Вчора , 4 вересня , адміністрацією Заводського району проведено демонтаж незаконно розміщеного тимчасової споруди ( металевого кіоску ) по вулиці Лазурній , біля житлового будинку № 34.
Про це повідомили у прес -службі Миколаївської міської ради.
Як йдеться в повідомленні , підставою для здійснення зазначених дій стало рішення комісії з питань впорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території Миколаєва , а також висновок управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.