У Харкові зявиться свій матеріальний резерв
![У Харкові зявиться свій матеріальний резерв Харків](/uploads/images/2012-02/b78f749d8ab14d0a.jpg)
Матеріальний резерв місцевого рівня створений у Харкові. Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради
За словами директора Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи і цивільної оборони Валентина Топчія, матеріальний резерв будуть використовувати для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, проведення невідкладних відновлювальних робіт, а також створення тимчасових пунктів проживання та харчування для постраждалих харківян, повідомляє прес-служба міськради.
Чиновник уточнив, що для міста найбільш прогнозованими надзвичайними ситуаціями є зливи, снігопади, обмерзання, урагани, підтоплення окремих територій, руйнування аварійних будинків, пожежі в житлових будинках.
Виходячи з цього, за його словами, в місті сформують перелік матеріально-технічних ресурсів в матеріальному резерві.
Передбачається, що на накопичення цих ресурсів направлять 1,286 млн.грн. з міськбюджету.
Всіх проблем за рахунок матеріального резерву нам поки не вирішити, але деякі - цілком під силу. Ми хочемо, щоб там були системи з відкачування води, обігріву людей, інструмент і т.д. Підберемо такі ресурси, які будуть універсальними і їх можна буде застосовувати в різних ситуаціях, будь то надзвичайна ситуація в лікарні або в житловому будинку. До цього у нас нічого подібного не було, - зазначив перший заступник міського голови Олександр Кривцов.
В цій новині йдеться про: Новини в УКРАЇНІ та ХАРКОВІ.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Харків
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.