У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка
Вранці 22 травня в Миколаєві біля пам'ятника Тарасу Шевченку городяни відзначили 153 річницю дня перепоховання праху поета.
Про це повідомляє кореспондент НікВесті .
Разом зі студентами та школярами вшанувати пам'ять Кобзаря прийшли практично всі перші особи області та міста : голова ОДА Микола Романчук , голова облради Тарас Кремінь , віце -губернатор Оксана Янішевська , заступники мера Юрій Андрієнко , Валентин Гайдаржи , Маргарита Сапожникова , Валентина Бондаренко , начальник облУВС Артур Меріков , начальник міського управління міліції Валерій Коба , депутат міської ради Олександр Болтянский та інші .
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/d4a5d0f16ac72f4d.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/1126287322eba93a.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/3ec4c708cccafd87.jpg)
У своєму виступі Микола Романчук згадав недавні події: прийом воїнів з окупованого Криму , вибух в багатоповерховому будинку на Намиві і вчорашнє виїзне засідання Камбіна в Миколаєві. Наостанок губернатор уклав , що Миколаїв - не проросійський місто , а проукраїнський край .
Губернатор заявив , що Миколаїв - українське місто![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/32712c4190fc7beb.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/0e17b32dc395fd93.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/f9d4c93f1f9fb048.jpg)
Тарас Кремінь процитував президента США , який 15 років тому , виступаючи на Михайлівській площі , першим з американських президентів звернувся українською мовою: " Борітеся - поборете ! "
- Півроку тому розпочався Майдан. Цю естафету Шевченко взяли ті , хто був там . Хто виходив на захист євроінтеграції , хто піднімав державні прапори , не боявся розговорити українською мовою ... Фраза " Борітеся - поборете " сьогодні набула абсолютно інший зміст . Буквально ще рік тому ми стояли тут і говорили про інші цінності , ми говорили про хунті , про казнокрадів , тоді ми ще не знали про золоті батонах , - сказав Тарас Кремінь.
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/e08b635667a6306d.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/9f5f0a54a5d631cb.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/789cf9e154a70c67.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/3a860f6cb98ba31d.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/575487e7b6637231.jpg)
![У Миколаєві пройшли заходи з нагоди перепоховання останків Шевченка Миколаїв](/uploads/images/2014-05/abffcc7ac77d3edb.jpg)
Захід закінчився покладанням квітів до меморіалу.
Як відомо , цього року миколаївці відзначили 200 -річчя Тараса Шевченка.
В цій новині йдеться про: як Миколаїв святкував 200-річчя тараса шевченка.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.