Підберезняк : завданням Штабу опору буде координація і створення загонів самооборони в районах Миколаївщини
Головним завданням створеного в Миколаївській області мобілізаційного пункту загальнонаціонального об'єднання опору російської агресії в Україні є в першу чергу координація дій , а також створення в районах області загонів самооборони .
Про це сьогодні, 17 квітня , в ході прес -конференції заявив депутат Миколаївської обласної ради від фракції ВО "Батьківщина" Вадим Підберезняк , - повідомляє кореспондент НікВесті .
![Підберезняк : завданням Штабу опору буде координація і створення загонів самооборони в районах Миколаївщини Миколаїв](/uploads/images/2014-04/4ed4ded55870743b.jpg)
![Підберезняк : завданням Штабу опору буде координація і створення загонів самооборони в районах Миколаївщини Миколаїв](/uploads/images/2014-04/6e98cac10fa4c01b.jpg)
Як відомо, раніше було створено загальнонаціональне народний рух опір агресії сепаратистів і російських спецслужб на території України , мобілізаційний пункт якого в Миколаївській області очолив народний депутат Вадим Меріков .
- Де- факто , країна сьогодні перебуває у стані війни - без оголошення війни сусідню державу , скориставшись складною внутрішньополітичною ситуацією , вторглося на територію України , маючи сильніші силові структури , використовуючи при цьому всі доступні й недоступні методи для захоплення наших територій , - сказав Вадим Підберезняк .
![Підберезняк : завданням Штабу опору буде координація і створення загонів самооборони в районах Миколаївщини Миколаїв](/uploads/images/2014-04/a7425fda872d64ce.jpg)
![Підберезняк : завданням Штабу опору буде координація і створення загонів самооборони в районах Миколаївщини Миколаїв](/uploads/images/2014-04/813943a80a92ab4d.jpg)
- Ми бачимо , що сепаратисти змінили тактику своїх дій на Сході: тепер вони не захоплюють будівлі облдержадміністрацій , а йдуть в райони. Тому , у нас є необхідність у кожному районі створити ці загони , - сказав депутат.
За його словами , загонами в районах керуватимуть люди , які висловлять бажання допомагати і брати участь , в першу чергу , з числа або колишніх військовослужбовців , або колишніх співробітників органів внутрішніх справ.
Миколаївський обласний штаб опору координуватиме свої дії з силовими структурами , а також з громадськими формуваннями , які на сьогоднішній день вже активно діють на території Миколаєва та області, зокрема , з Народним ополченням Миколаєва.
В цій новині йдеться про: в районах буде створено систему самооборони.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.