Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків
Постійна депутатська комісія з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів Миколаївської міської ради підтримала проект рішення, згідно з яким планується збільшення фінансування оздоровлення дітей пільгових категорій на 700 тисяч гривень.
Таке рішення було прийнято сьогодні, 9 квітня, під час засідання депутатської комісії. Це питання доповідав начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Вадим Дяченко.
![Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків Миколаїв](/uploads/images/2014-04/59fbf580f23aa54b.jpg)
![Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків Миколаїв](/uploads/images/2014-04/ade10bf34cda6887.jpg)
Метою виділення додаткових коштів є збільшення кількості дітей міста, яким надано оздоровчі послуги. Таким чином, з бюджету Миколаєва в 2014 році буде виділено 2 мільйони 700 тисяч гривень на оздоровлення та відпочинок дітей пільговий категорій, визначених Законом України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".
![Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків Миколаїв](/uploads/images/2014-04/8937b623eae9f502.jpg)
![Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків Миколаїв](/uploads/images/2014-04/2172854df2ebb8dc.jpg)
![Бюджетна комісія Миколаївської міськради підтримала збільшення фінансування оздоровлення дітей-пільговиків Миколаїв](/uploads/images/2014-04/cef70e8a240f453a.jpg)
Зазначимо, що згідно з законодавством, дітьми, яким необхідно оздоровлення, так звані пільговики, є: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, діти - інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, постраждалі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад; дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; діти з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов.
За словами начальника управління молоді Вадима Дяченко, в минулому році вдалося оздоровити 735 дітей, а в цьому році завдяки збільшенню коштів вдасться при тих же умовах оздоровити більше тисячі дітей пільгових категорій.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.