Переслідування Корнацького владою не дає спокійного життя жителям Первомайська
В області вже повним ходом йдуть посівні роботи, а в "Агрофірмі Корнацьких", яка базується в селі Чаусове-2 на Миколаївщині, техніка стоїть. Землю підприємства першотравневий райрада вирішила знову перераспаевать.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу НІС-ТВ.
Люди вийшли захищати свої земельні ділянки. Кажуть, що сертифікати, а з ними і право власності на землю отримали ще в 90-ті, а потім за взаємною згодою передали землю "Агрофірмі Корнацьких".
При цьому, жителі відзначають, що уклали довічної договір на отримання відповідної оплати та допомоги.
- Кожен пункт договору виконується до останнього слова. Ось у нас уже давно не вирощується цукровий буряк, але нам досі Аркадій Корнацький повертав щорічно гроші, тому що це було прописано в договорі, - говорить мешканка села Чаусове-2.
Поки Корнацький перебуває за кордоном, рятуючись від можливих кримінальних переслідувань, а першотравневий райрада ділить землі його підприємства, захищати опозиціонери вийшли колеги - народні депутати Ігор Бріченко , Микола Княжицький и Михайло Апостол.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Миколаїв
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.