Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку
Сьогодні, 3 жовтня , на вулиці Чигрина в Миколаєві пасажирський автобус " Еталон " збив жінку на нерегульованому пішохідному переході.
Про це повідомили у виданні Новости-N .
Як йдеться в повідомленні , автобус рухався по вулиці Чигрина з боку вулиці Комсомольській у напрямку Жовтневого проспекту в крайньому лівому ряду . Біля центрального автовокзалу автобус збив жінку , яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу , і протягнув її кілька метрів.
Те , що жінка в момент наїзду була на "зебрі ", підтверджують численні свідки . З травмами невідомої ступеня тяжкості " швидка" відвезла потерпілу в ЛШМД.
Автобус належить миколаївському підприємству " Оріон Авто" . У момент наїзду він був без пасажирів. Судячи з " трафаретці " на вікні , він повинен був відправлятися за маршрутом "Очаків - Вінниця".
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/d26dea6065dc2604.jpg)
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/b2e63a3100933912.jpg)
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/310d73b2b9b89c96.jpg)
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/97238176b246f2ee.jpg)
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/1cdc9b1c56b72867.jpg)
![Пасажирський автобус в Миколаєві на пішохідному переході збив жінку Вінниця](/uploads/images/2013-10/d6b1607cf77d8f94.jpg)
Нагадаємо , НікВесті повідомляли про те , що в Миколаєві водій автомобіля ВАЗ рухався по проспекту Леніна і в районі нерегульованого перехрестя з вулицею Фрунзе допустив наїзд на пішохода , який переходив проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу.
![]() |
![]() |
![]() (0) |
![]() |
Вінниця
| ||||||
Інші новини що можуть Вас зацікавити:
|
1
Інформаційне повідомлення
![](/templates/HT/images/exclamation1.png)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.