22.06.2012 09:35

У Варшаві остання слов'янська команда залишила чемпіонат Європи.

Чехія - Португалія - 0:1

Гол : Роналду, 79.

"Перший млинець грудкою". Під таким девізом перша пари чвертьфіналістів початку Євро-2012. У стартовому турі чехи беззастережно програли росіянам - 1:4. А португальці в "групі смерті" виявилися слабкіше німців - 0:1. Проте потім Хюбшман з компанією сенсаційно обіграли греків (2:1) і поляків (1:0). А команда Роналду перемогла данців (3:2) і голландців (2:1).

Слов'яни активно почали поєдинок: притиснули піренейців до їх штрафний, подали декілька кутових. Лише на 12-й хвилині фаворити зустрічі провели першу атаку, але Чех без праці "взяв" несильний удар Моутінью. Після цього спалаху "білі" продовжили багато нервувати і помилятися. На 17-й хвилині Роналду навіщо-то опинився у своїй воротарської і перешкодив голкіперу Патрісіу зловити м'яч. Відразу ж після цього суперник провів флангову атаку, Дарида прострілив на Бароша - а той влучив по м'ячу.

Португальці явно не встигали за швидкими чехами і почали грубо фолити. За це на 25-й і 26-й хвилинах арбітр Ховард Уебб показав попередження Нані і Велозу. Після чого Роналду вийшов на вістрі атаки. На 34-й хвилині він красиво у падінні пробив через себе - неточно.

Через хвилину Кріштіану "вистрілив" зі штрафного - поруч зі штангою. А перед самим свистком на перерву зоряний форвард "Реала" прийняв у штрафний далекий пас Мейрелеша, ефектно розвернувся і пробив - Чеха врятувала штанга!

Другу половину матчу підопічні Паулу Бенту почали жваво. Вже на першій хвилині після прострілу того ж Мейрелеша з хорошої позиції неточно вдарив Алмейда. Потім Роналду класно виконав штрафний - і знову штанга "відіграла" за голкіпера "Челсі"!

Євро,Іспанія,Донецьк,Португалія,Франція,Чехія
Петро Чех не дістає м'яч, і його виручає варшавська штанга.

На 58-й хвилині Алмейді таки вдалося відправити м'яч у сітку, однак взяття воріт було не зараховано з-за явного офсайду. А через 15 хвилин Нані красиво закрутив в дальню "дев'ятку", але після невеликого рикошету снаряд пролетів трохи вище цілі. Технічні португальці все впевненіше перегравали втомлених чехов. І нарешті Роналду головою вдало замикає навіс Нані - м'яч вдарився про газон і влетів в сітку!

На 79-ї хвилині Кріштіану Роналду таки поставив Петра Чеха на коліна.

Останні хвилини поєдинку пройшли в атаках піренейців. Збірна Чехії на Євро-2012 зробила все, що могла.

А збірна Португалії вже пакує валізи і готується переїжджати в Донецьк. В середу, 27 червня, Кріштіану Роналду з партнерами проведуть півфінальний матч на "Донбас Арені" з переможцем донецького ж чвертьфіналу: Іспанія - Франція.

Сергій Черних.

Теги: Донецьк, Донбас, спорт, футбол, Євро-2012, Донецька область, Португалія, Чехія, Кріштіану Роналду, національна збірна

Переглядів: 1125 Коментарів: 0