Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

У Житомирі відбувся чемпіонат з тріатлону та кубок України з паратріатлону

11.07.2015 13:45

Чемпіонат України з триатлону серед юнаків та кадетів, а також кубок України з паратріатлону відбувся в житомирському гідропарку 11 липня.

Про це повідомляє сайт Спортивний Житомир.

Чемпіонат зібрав більше сотні найсильніших спортсменів з усієї України. Змагання проходили на суперспрінтерській дистанції 300 метрів плавання, 8 км - велогонка та 2 км бігу.

Кращою серед житомирянок стала Єлизавета Соломенюк, яка виграла золото серед дівчат 99-98 року, а в загальній групі фінішувала в першій п'ятірці. Виграв кубок України з паратріатлону і наш Володимир Степаненко.

Переможці та призери змагань:

юнаки, 98-99 рік народження 1 місце - Дмитро Шабанов 2 місце - Геннадій Анзін 3 місце - Олександр Яненко

дівчата, 98-99 р.н. 1 місце - Єлизавета Соломенюк 2 місце - Діана Сайківська

кадети, хлопці 1 місце - Данило Лаврушин 2 місце - Валентин Марієвський 3 місце - Олександр Бублик

кадети, дівчата 1 місце - Аріна Бабич 2 місце - Юлія Ярошевська 3 місце - Анна Задойко

А вже в неділю, 12 липня, в житомирському гідропарку стартує чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст.

Як повідомляв, у Житомирі на вихідні в районі гідропарку перекриють дорогу: 11 і 12 липня проходитиме чемпіонат з тріатлону.