Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Україна на ЧЄ з легкої атлетики : Чотири медалі та два рекорди

16.08.2014 06:00

Чотирма медалями поповнилася скарбничка збірної України в четвертий день чемпіонату Європи з легкої атлетики .

День почався зі змагань у ходьбі на 50 км . Повторити успіх Людмили Оляновской , яка в четвер у спортивній ходьбі виграла срібну медаль , нашим чоловікам не вдалося - Іван Банзерук прекрасно пройшов останні 10 км і з 10 - го піднявся на 5 -у позицію ( 3 : 44.49 ) . Слідом за ним фінішував Ігор Главан ( 3 : 45.08 ) , а Олексій Казанін прийшов до фінішу 11 - м .

В ранкових змаганнях Ольга Голодна пробилася до фіналу змагань зі штовхання ядра з восьмим результатом , Станіслав Маслов з шостим результатом вийшов у фінал бігу на 1500 метрів в чоловіків , а ось Наталя Семенова в метанні диска виконала лише одну вдалу спробу , яка не дозволила їй вийти в фінал .

Але головне блюдо нас чекало у вечірній програмі , яка почалася для України сріблом . Ольга Земляк в забігу на 400 метрів до фінішу підбігала другий , але на самій стрічці її наздогнали дві спортсменки. Чи буде медаль у Земляк визначав фотофініш , який показав перевага нашої спортсменки над суперницями всього дві соті . Результат українки - 51.36 .

Євро
Земляк стала другою Getty Images

Після успіху Земляк ми небезпідставно чекали медалі в чоловічих стрибках у висоту , де на перемогу претендували котрі брали в цьому сезоні 2,40 росіянин Іван Ухов і українці Андрій Проценко та чемпіон світу Богдан Бондаренко .

Читай також : Легка атлетика: Українці залишили росіянина на третьому місці чемпіонату Європи

Саме вони плюс чех Ярослав Баба взяли висоту 2,30 , а ось наступна висота Бабі і Ухову не скорилася . Зате скорилася вона Андрію Проценко , при цьому Бондаренко вирішив пропустити 2,30 і відразу штурмувати 2,35 і взяв її з першої спроби , що і принесло йому золото чемпіонату Європи , тоді як срібло дісталося Андрію Проценко.

Євро
Бондаренко для золота вистачило підкорити 2,35 м Getty Images

На останок , порадував нас Сергій Смелик , який у забігу на 200 метрів з особистим рекордом 20.30 завоював бронзову медаль .

Порадувала в бігу на 1500 метрів у жінок Наталія Прищепа , яка встановила особистий рекорд - 4 : 08.89 , який дозволив їй фінішувати десятої , а ось наша семиборка Анастасія Мохнюк , яка після першого дня була п'ятою , чи не стрибнула вище голови в слабких для себе дисциплінах і показала десятий результат.

Сьогодні нас чекають фінальні змагання в потрійному стрибку у жінок , де ми чекаємо медалі від Ольги Саладухи , Анна Тітімець побіжить в фіналі 400 метрів з бар'єрами , а також ми побачимо чотири українські естафетні команди у кваліфікаційних забігах 4 по 100 м і 4 по 400 м у чоловіків і жінок , де ми також розраховуємо на медалі.

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net : Україна на ЧЄ з легкої атлетики : Чотири медалі та два рекорди СПОРТ bigmir ) net

Переглядів: 984 Коментарів: 0