Зробити домашньою Додати до закладок
Герої АТО

Миколаївські шахісти у своє свято спробували свої сили у грі з міжнародним гросмейстером

23.07.2013 10:47

У Миколаєві в обласному шаховому клубі 20 липня по нагоди святкування Дня шахів відбулися традиційні сеанс одночасної гри і бліц-турнір. Всі бажаючі мали можливість перевірити свої сили в сеансі одночасної гри, який давав міжнародний гросмейстер Юрій Кузубов (Краматорськ, Донецька область).

Про це НікВесті повідомили у Федерації шахів Миколаївської області.

Як наголошується в повідомленні, Юрій Кузубов є переможцем і призером ряду міжнародних змагань, є 11-м за рейтингом шахістом України.

У сеансі брало участь 23 шахіста, переважно вихованці обласної ДЮСШ з шахів. Гросмейстер переміг у сеансі з рахунком 21,5 на 1,5 очка.

Лише трьом учасникам вдалося зіграти в нічию: кандидатам у майстри Пен Лі Міну і Олександру Валькова, а також второразрядніку Дмитру кругові. Всі учасники сеансу отримали подарунки від Миколаївського підприємства "ЕРА" (Директор Бурцев А.В.).

Пізніше в рамках 4-го етапу Кубка федерації з бліцу відбувся бліц-турнір, приурочений до Дня шахів. Турнір проходив за участю Центральної районної організації Партії Регіонів і зібрав досить значний склад.

Серед грали 54 шахістів були міжнародний гросмейстер, 10 майстрів спорту, гості з Херсона, Південного, а також два шахіста з Монголії. Кожному учаснику давалося на партію по 3 хвилини з додаванням двох секунд за кожен зроблений хід. Змагання проводилися з обрахуванням міжнародного рейтингу з бліцу.

За результатами 11 турів боротьби двоє учасників набрали по 9,5 очок - миколаївські майстри спорту Микола Бортник та Віталій Сивук. Коефіцієнт Бухгольца констатував перемогу чинного чемпіона області серед чоловіків і чемпіона України до 20 років Миколи Бортника. Третє місце у майстра ФІДЕ з Миколаєва Дмитра Даниленко (9 очок з 11 можливих).

Міжнародний гросмейстер з Краматорська Юрій Кузубов набрав 8 очок і посів четверте місце. П'ятірку лідерів замкнув чемпіон Миколаєва 2013 кандидат в майстри Андрій Пунін (7,5 очок). Кращими серед юнаків до 16 років стали Пен Лі Мін і Енхнар Енхбаатар (Монголія) - обидва набрали по 6,5 очок і посіли відповідно 11 і 12 місця. Жіночий приз дістався тренеру обласної ДЮСШ з шахів Юлії Рахмангулова. Кращим же серед ветеранів став Михайло Гаценко.

Переможець і всі призери нагороджені кубком, медалями, а також грошовими призами, наданими організаторами турніру.

Переглядів: 1106 Коментарів: 0