Герої АТО

Ольсен: Данія відмінно зіграла на Євро-2012

18.06.2012 09:52
Спецпроект Чемпіонат Європи з футболу 2012 Євро,Данія,Нідерланди
Мортен Ольсен (фото: ЕРА) 18.06.2012 09:52 Тренер похвалив своїх гравців, які в "групі смерті" посіли третє місце

Головний тренер збірної Данії Мортен Ольсен вважає, що його команда відмінно провела чемпіонат Європи з футболу -2012, незважаючи на те, що команда не змогла вийти з групи, посівши третє місце.

"Якщо тобі потрібна нічия, то треба добре оборонятися, і в принципі нам це вдалося - за винятком епізоду з першим голом. Ми зрівняли рахунок і могли вийти вперед. По ходу зустрічі нам вдалося припинити їх трикутні розпасовки в центрі поля. Якщо хочеш обіграти команду такого класу, потрібно везіння, проте Якоб Поульсен у другому таймі влучив у стійку. Нічия з рахунком 1:1 стала б хорошим результатом. Якщо ж ти ризикуєш в грі з такою динамічною та швидкої командою, але вона неодмінно тебе покарає. Треба було тримати рахунок 1:1 і розраховувати на удачу - якби удар Поульсена досяг мети, все могло скластися по-іншому ", - сказав Ольсен, слова якого наводить офіційний сайт УЄФА.

"Все це розмови на рівні" але "і" якщо "- з огляду на результат матчу Португалії - проте немає сумнівів у тому, то у цієї команди є майбутнє. Мої вітання гравцям, які відмінно провели турнір - в підсумку нашу долю вирішили маленькі деталі. Подивіться на Німеччину - майже всі їх гравці круглий рік виступають в Лізі чемпіонів. Але я думаю, що деякі наші хлопці сьогодні показали, що можуть грати з ними на рівних. Нам протистояла фантастична команда. нейтральних уболівальників спостереження за ними має приносити задоволення ", - підкреслив він.

Нагадаємо, матч Данія - Німеччина завершився вчора з рахунком 1:2. Німці вийшли з групи з першого місця, маючи в активі дев'ять очок. Другим чвертьфіналістом квартету В стала команда Португалії, яка обіграла Нідерланди з рахунком 2:1.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"

Переглядів: 1004 Коментарів: 0